ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه متون و مقالات انگلیسی به فارسی همه رشته ها و زمینه ها تخصص موسسه برساد است. ما با بیش از 5 سال سابقه در امر ترجمه متون رشته های دانشگاهی می توانیم در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت سفارش ترجمه متون انگلیسی شما را انجام دهیم.

ترجمه متون و مقالات انگلیسی به فارسی همه رشته ها و زمینه ها تخصص موسسه برساد است. ما با بیش از 5 سال سابقه در امر ترجمه متون رشته های دانشگاهی می توانیم در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت سفارش ترجمه متون انگلیسی شما را انجام دهیم. اگر هر نوع متن یا مقاله تخصصی اعم از کتاب، مجله، مقاله ISI، بروشور، کاتالوگ، جزوه، زیرنویس فیلم، فیلمنامه و... در اختیار شماست که به انگلیسی نوشته شده است، برای داشتن ترجمه فارسی آن از موسسه برساد کمک بگیرید.

استفاده از دیکشنری تخصصی برساد

دیکشنری تخصصی برساد با داشتن صدها هزار لغت و اصطلاح تخصصی کاملترین دیکشنری آنلاین بوده و بیش از 60 رشته دانشگاهی را پوشش می دهد. شما می توانید برای ترجمه متون تخصصی یا مقالات ISI خود از این دیکشنری رایگان بهره مند شوید. دیکشنری برساد دوسویه است. یعنی هم برای ترجمه تخصصی متون و مقالات فارسی و هم برای ترجمه تخصصی متون و مقالات انگلیسی قابل استفاده است.

ترجمه متن انگلیسی توسط مترجمین برساد

موسسه برساد با داشتن ده ها مترجم تخصصی در هر رشته می تواند با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت و به صورت فوری ترجمه متن یا مقاله انگلیسی شما را انجام دهد.

چرا موسسه برساد برای ترجمه متون از مترجم تخصصی استفاده می کند؟

پاسخ به این سوال ساده اما مهم است. یک متن یا مقاله ISI تخصصی شامل صدها لغت و اصطلاح تخصصی در زمینه یک رشته خاص است. مترجمی می تواند متن تخصصی انگلیسی را ترجمه کند که مفهوم دقیق هر اصطلاح را در زبان انگلیسی و معادل مناسب آن در فارسی را بداند و به طور صحیح درترجمه انگلیسی به فارسی به کار برد. این کار از یک مترجم عمومی ساخته نیست چراکه مترجم باید در همان رشته تخصصی تحصیل کرده باشد. حتی مترجم تخصصی ترجمه یک رشته دیگر را نیز نمی تواند انجام دهد. مثلا ترجمه متن مکانیک به راحتی توسط مترجم مکانیک انجام می شود اما همین متن را یک مترجم مدیریت نمی تواند ترجمه کند.

بنابراین موسسه برساد مترجمین تخصصی هر رشته را به دقت تفکیک می کند و ترجمه مقالات و متون تخصصی هر رشته را توسط مترجمین همان رشته انجام می دهد. به طور خلاصه مترجمین موسسه ما ویژگی های زیر را دارند:

به همین دلیل است که موسسه برساد می تواند ترجمه مقالات ISI و متون تخصصی همه رشته ها را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت از انگلیسی به فارسی انجام دهد.

هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه متن انگلیسی با کیفیت خوب از ترجمه عالی همان متن ارزانتر است(مشاهده جزئیات بیشتر)
ترجمه عادی متون تخصصی از ترجمه نیمه فوری ارزانتر است. به این ترتیب می توان گفت ترجمه نیمه فوری هم از ترجمه فوری قیمت پایین تری دارد. (مشاهده جزئیات بیشتر)
قیمت ترجمه متنی که کلمات کمتری دارد ارزانتر است. در اینجا فقط تعداد کلمات بخش هایی از متن انگلیسی که باید ترجمه شوند شمرده می شوند. مثلا به طور معمول رفرنس های یک مقاله ترجمه نمی شود در نتیجه در شمارش نیز به حساب نمی آید.

موسسه برساد با ترکیب فوریت و کیفیت ترجمه متون تخصصی 6 پلن قیمتی متنوع برای ترجمه یک متن انگلیسی ارائه می دهد. شما می توانید با توجه به ملاحظات خود یکی از این 6 پلن را انتخاب نمایید. به طور خلاصه قیمت های مختلف ترجمه یک متن به شرح زیر است:


شما می توانید به کمک محاسبه گر زیر قیمت ترجمه انگلیسی و تاریخ تحویل آن را تخمین بزنید. برای این کار تعداد کلمات متن یا مقاله انگلیسی را وارد کرده و فوریت و کیفیت ترجمه را مشخص نمایید. این محاسبه گر تنها برای اطلاع شما از پلن های مختلف ارائه شده است. برای ترجمه متن یا مقاله خود به فارسی ثبت سفارش نمایید. کارشناسان ما کلمات دقیق متن شما را شمارش کرده و هزینه و تاریخ تحویل هر 6 پلن را برای شما ارسال خواهند کرد.

تعداد کلمات متنسرعت تحویل سفارشهزينه ترجمه خوب هر يك صفحه(250 کلمه)هزينه ترجمه عالی هر يك صفحه(250 کلمه)
زیر 1000 کلمه
یک روز
15500 تومان
25000 تومان
1000 تا 3000 کلمه
یک تا سه روز
15500 تومان
25000 تومان
3000 تا 5000 کلمه
سه تا پنج روز
15500 تومان
25000 تومان
5000 تا 10000 کلمه
پنج تا 10 روز
14750 تومان
23750 تومان
10000 تا 15000 کلمه
ده تا پانزده روز
14750 تومان
23750 تومان
15000 تا 25000 کلمه
پانزده تا بیست روز
13950 تومان
22500 تومان
بالای 25000 کلمه
بالای بیست روز
13950 تومان
22500 تومان


در ترجمه متون تخصصی یا مقالات ISI انگلیسی هر 250 کلمه انگلیسی يك صفحه محسوب می شود. همه سفارشات ترجمه تخصصی با کمتر از 250 کلمه، همان 250 کلمه در نظر گرفته می شوند.
در هزینه ترجمه انگلیسی به فارسی مقالات و متون رشته های حقوق ، الهیات ، فلسفه و ادبیات فارسی ضریب 1.3 اعمال می گردد.
همه قیمت های ترجمه و زمان های تحویل مندرج در جداول بالا، در مورد سفارشات با فوریت عادی است.
ترجمه متن انگلیسی به صورت عادی زمانی مناسب است که وقت کافی در اختیار داشته باشید. اگر عجله دارید می توانید حالت نیمه فوری یا فوری را انتخاب نمایید.
ترجمه نیمه فوری 25 در صد از حالت عادی سریع تر تحویل داده می شود. مثلا اگر ترجمه عادی 4 روزه باشد ترجمه نیمه فوری سه روزه تحویل داده می شود. قیمت ترجمه تخصصی نیمه فوری 25 درصد از حالت عادی بیشتر است.
به همین ترتیب ترجمه فوری از ترجمه عادی 50 درصد سریع تر است. مثلا اگر ترجمه عادی 2 روزه باشد ترجمه فوری 1 روزه انجام می شود. قیمت ترجمه تخصصی فوری 50 درصد از حالت عادی بیشتر است.

کیفیت ترجمه انگلیسی به فارسی

تنها هدف موسسه برساد ارائه ترجمه با کیفیت است. ترجمه کلیه متون تخصصی در موسسه برساد توسط مترجمین هم رشته با متن انجام می شود. برای ترجمه متون انگلیسی دو سطح کیفی عالی و خوب ارائه می نماییم.

ترجمه متن و مقاله با کیفیت عالی

در این حالت از مترجم سطح عالی برای ترجمه استفاده می شود. مترجم عالی نسبت به مترجم خوب سابقه و مهارت بیشتری دارد. ترجمه عالی توسط مترجم عالی دیگری مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرد.

ترجمه متون و مقالات با کیفیت خوب

ترجمه خوب توسط مترجم خوب انجام شده و مورد ارزیابی مجدد قرار نمی گیرد. ترجمه خوب از ترجمه عالی ارزانتر است.

چه متونی را از انگلیسی به فارسی ترجمه می کنید؟

ترجمه مقالات ISI کلیه رشته ها و یا مقالات کنفرانسی با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت
ترجمه کتاب های تخصصی همه رشته های دانشگاهی توسط مترجمین تخصصی هم رشته
مانند ترجمه بروشور و کاتالوگ، ترجمه مستندات و دستورالعمل های کارگاهی، ترجمه گزارشات، ترجمه صورت های مالی، ترجمه راهنمای استفاده از محصول اعم از دستگاه، نرم افزار، مواد و ملزومات.
ترجمه انواع مجلات علمی و تخصصی از انگلیسی به فارسی و همچنین ترجمه پایانامه های انگلیسی به فارسیدرباره دیکشنری تخصصی برساد


دیکشنری تخصصی برساد برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و استادان رشته های مختلف طراحی شده است. استفاده از خدمات دیکشنری تخصصی برساد کاملا رایگان است.