ویرایش مقاله ISI

موسسه برساد با بیش از پنج سال تجربه در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی اعم از مقالات ISI و ویرایش مقالات کنفرانسی بهترین موسسه در زمینه ویراستاری مقالات انگلیسی است. خدمات موسسه برساد ویرایش مقالات ISI و مقالات کنفرانسی کلیه رشته های دانشگاهی را شامل می شود.

موسسه برساد با بیش از پنج سال تجربه در زمینه ویرایش مقالات انگلیسی اعم از مقالات ISI و مقالات کنفرانسی بهترین موسسه در زمینه ویراستاری مقالات انگلیسی است. خدمات موسسه برساد ویرایش مقالات ISI و مقالات کنفرانسی کلیه رشته های دانشگاهی را شامل می شود.
ممکن است مقاله علمی خود را به زبان انگلیسی نگارش کرده باشید اما بهتر است قبل از اینکه نتایج ماه ها تلاش و پژوهش خود را به مجله یا کنفرانس بین المللی ارسال کنید از عدم وجود اشکالات گرامر زبان انگلیسی آن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار کافی است کار ادیت مقاله خود را به ویراستاران موسسه برساد بسپارید.
مقاله ISI یا مقاله کنفرانسی شما به دقت توسط ویراستار هم رشته با متن مقاله انجام شده و دو فایل به شما تحویل داده می شود.
1- فایل نهایی مقاله برای ارسال به مجله یا کنفرانس
2- فایل مقاله همراه با track change که اشکالات گرامری مقاله را برای اطلاع شما مشخص نموده است
کلیه فعالیت های موسسه برساد زیر نظر نهادهای قانونی و با مجوز انجام می شود.

ویرایش مقاله فوری و آنلاین

در هر لحظه از شبانه روز و در هر شهری که باشید می توانید به سادگی و تنها با چند کلیک سفارش ویرایش مقاله خود را ثبت نمایید. کلیه مراحل ثبت و ارسال سفارش و دریافت مقاله ویرایش شده کاملا آنلاین انجام می شود.
در پایان و پس از دریافت نتیجه می توانید در صورت تمایل درخواست صدور فاکتور رسمی نمایید.

گروه ویراستاران

ویراستاران موسسه برساد به دقت بر اساس رشته تحصیلیشان تفکیک شده اند و برای ویرایش مقالات ISI هر رشته از ویراستار تخصصی همان رشته استفاده می شود.
ویراستاران تنها پس از طی آزمون های متعدد و احراز شایستگی امکان همکاری با موسسه را پیدا می کنند.
شرط همکاری با موسسه برساد این است که ویراستاران ما در رشته تحصیلی خودشان چندین مقاله نگارش کرده باشند و نیز تجربه کافی در امر ویرایش مقاله داشته باشند.
تیم پشتیبانی به صورت شبانه روزی سفارشات ویرایش مقاله را پیگیری و پشتیبانی می نمایند.
اگر ویراستار هستید برای تکمیل فرم همکاری و پیوستن به ما کلیک کنید.

گارانتی و ضمانت

گارانتی سفارش ویرایش مقاله ISI دائمی است یعنی تا زمانی که جواب مقاله شما توسط مجله اعلام شود، سفارش ویرایش مقاله شما مشمول گارانتی بوده و موسسه برساد همواره در کنار شماست.
برای اطلاع از جزئیات گارانتی سفارش ادیت مقاله کلیک کنید


درباره دیکشنری تخصصی برساد


دیکشنری تخصصی برساد برای استفاده دانشجویان، پژوهشگران و استادان رشته های مختلف طراحی شده است. استفاده از خدمات دیکشنری تخصصی برساد کاملا رایگان است.